PolskiEnglish
Projekty

Z przyjemnością biorę udział w różnych projektach wymagających nie tylko znajomości języka i umiejętności tłumaczenia, ale także otwartej głowy, kreatywności i – po prostu – chęci do pracy.

 

Pracowałam jako przedstawiciel polskiego ubezpieczyciela w Egipcie, gdzie do moich zadań należało utrzymywanie relacji z przedstawicielami biur podróży oraz placówek medycznych świadczących usługi na rzecz ubezpieczonych, jak również kontrola jakości ich pracy i wypełniania zobowiązań wobec ubezpieczyciela oraz kontakt z ubezpieczonymi.

 

Współpracowałam z hiszpańskim deweloperem wchodzącym na polski rynek nieruchomości. Współpraca obejmowała nie tylko tłumaczenie dokumentacji i rozmów, ale także przygotowywanie analiz i raportów dotyczących rynku nieruchomości w różnych lokalizacjach w Polsce oraz opracowań dotyczących konkretnych działek i ich potencjału wraz z dokumentacją fotograficzną.

 

Pracowałam jako nauczyciel akademicki tłumaczenia konsekutywnego w Katedrze Języków Specjalistycznych na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Stała współpraca

books

Klienci zainteresowani nawiązaniem stałej współpracy mogą skorzystać z oferty specjalnej.

Szczególnie zapraszam do stałej współpracy ubezpieczycieli, brokerów, kancelarie prawne i notarialne, a także deweloperów...

Więcej...